PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274451}

Wygnanie

Izgnanie
7,5 6 036
ocen
7,5 10 1 6036
6,3 12
ocen krytyków
Wygnanie
powrót do forum filmu Wygnanie

dużo achów nad tym 2 i pół godzinnym dziełem, a ja tymczasem obejrzałam bez większych emocji,
szczerze powiedziawszy nie obchodziły mnie losy bohaterów, mało tego - postaci mnie niezmiernie
irytowały, zwłaszcza viera, która wykorzystała swojego męża robiąc z niego kata, bezmyślnie opuściła
dzieci - niezmiernie egoistyczna, może po prostu chora, mark podobnie - ziomek dolewał tylko oliwy do
ognia, syn bohatera, który praktycznie skazał roberta na śmierć przez swoją bezmyślność - to tylko
dzieciak? ale z jakim zamiarem powiedział o swoich podejrzeniach ojcu? broni się jedynie nieszczęsny
robert, który jako typowy facet nie potrafił pomóc kobiecie innego i sam alex, który popełnił błędy
wyłącznie przez okoliczności, w jakich się znalazł, do tego film nie wybitny, zawiodłam się, zwłaszcza,
że dramat psychologiczny, to to czego szukam i lubię, a tutaj głupota bohaterów, brak ich języka w gębie
mnie wkurzały na tyle, że uważam, iż niepotrzebnie straciłam te ponad 2 godziny

ocenił(a) film na 10
oyasumi9

Zmuszenie kobiety do morderstwa to "popełnianie błędów przez okoliczności"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones